DUYKON’DA DEVİR TESLİM

DUYKON Genel Başkanı Serhat Baran: “Duykon ailesi olarak birleştirici, barıştırıcı ve kaynaştırıcı olma gayretinde olacağız. Yanımda olduğunuz ve el ele verdiğimiz sürece çok güzel çalışmalara birlikte imza atacağımızı düşünüyorum.”

Dünya Yozgatlılar Konfederasyonu’nda (DUYKON) devir teslim töreni yapıldı. DUYKON Genel Başkanı Ahmet Yılmaz görevini Bursa Yozgatlılar Federasyonu Genel Başkanı Serhat Baran’a devretti.

“PANDEMİYE DENK GELDİ”

Başkanlığı devreden Yılmaz yaptığı açıklamada, 1 yıllık başkanlık görev sürecinin pandemiye denk geldiğini belirterek, “Bu zor pandemi döneminde yapılabilecek şeyleri zorda olsa da bir noktadan alıp çok iyi bir noktaya getirdiğimizi ve Serhat başkanında daha ileri götüreceğini düşünüyorum” dedi.

“GÜZEL ÇALIŞMALARA İMZA ATACAĞIZ”

DUYKON Genel Başkanlığını devralan Serhat Baran da bir yıl boyunca görevi üstlenen Ahmet Yılmaz’a teşekkür etti. Baran, “Bu, memleketimize ve değerli hemşerilerimize karşı bir vefa borcudur ve büyük bir sorumluluk, hassasiyet, özveri ve sevgi gerektirir. Biz bu yolda yürürken imkanlarımız dahilinde birlik ve beraberlik içinde Duykon ailesi olarak birleştirici, barıştırıcı ve kaynaştırıcı olma gayretinde olacağız. Yanımda olduğunuz ve el ele verdiğimiz sürece çok güzel çalışmalara birlikte imza atacağımızı düşünüyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir