Köse: Vizyon Projelerimizden

Menekşe Evler Kentsel Dönüşüm Projesi’nde ihale tarihi belli oldu. 31 Ağustos’ta yapılacak ihale ile TMO’nun bulunduğu alana 301 konut ve 48 iş yeri yapılacak. Belediye Başkanı Celal Köse “Yeni yaşam alanı şehrimizin gözdesi olacak” dedi.

Yozgat Belediyesi’nden yapılan açıklamada, Menekşe Evler Kentsel Dönüşüm Projesi’nin ihale tarihi ve proje detayları belli oldu. Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ve Çevre Şehircilik Bakanı  Murat Kurum’un Yozgat Belediyesi’ne ziyaretinin ardından üzerinde çalışılmaya başlanan projede;  301 adet konut , 48 adet iş yeri ve Millet Bahçesi hayata geçecek.

“Şehrin Gözdesi”

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Celal Köse, “Aylardır üzerinde titizlikle çalıştığımız vizyon projelerimizden biri olan, Menekşe Evler Kentsel Dönüşüm Projemiz 31 Ağustos 2020, Saat: 14.00’da ihaleye çıkıyor. TMO’nun üzerinde kuracağımız yeni yaşam alanı şehrimizin gözdesi olacak. 301 adet konut ve 48 adet iş yerini, hemen karşısında kuracağımız Millet Bahçesiyle taçlandıracağız. Millet bahçemizde, yeni meydan, amfi, yürüyüş alanları, bisiklet yolları, millet kütüphanesi, millet kıraathanesi, aktivite alanları ve yeşilin her tonuyla buluşan sosyal alanlarıyla şehrimize değer katacak. Bizlere her daim desteğini esirgemeyen, Başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Fuat Oktay’a, Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum’a, Milletvekillerimiz Bekir Bozdağ ve Yusuf Başer’e şahsım ve şehrim adına teşekkür ediyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir