Yusuf Başer: Yükümüzün farkındayız

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti Yozgat 7. Olağan İl Kongresi’ne video konferansla katıldı ve AK Parti İl Başkanı Yusuf Başer’den daha çok gayret göstermesini istedi. Yusuf Başer’de yaptığı konuşmada “Yükümüzün farkındayız. 2023 öncesi daha fazla gayret göstereceğimiz dönem başlıyor” dedi.

AK Parti Yozgat 7. Olağan İl Kongresi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın video konferansla katılımıyla gerçekleştirildi. Rıza Kayaalp Kapalı Spor Salonu’nda yapılan kongreye AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Tanıtım Medya Başkanı Mahir Ünal, Anayasa Komisyon Başkanı Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ, AK Parti Genel Merkez Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, AK Parti İl Başkanı Yusuf Başer, Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse ve delegeler katıldı.

YOZGAT HER SEÇİMDE DESTEK OLDU

Türkiye’nin AK Parti ile büyük gelişmeler yaşadığını ifade eden İl Başkanı Yusuf Başer, Türkiye’nin dünyada söz sahibi olduğunu söyledi. Bu süreçte Yozgat’ın AK Parti’yi asla yalnız bırakmadığını belirten Başer “Yozgat her seçimde sandıkları patlatırcasına destek oldu. Memleketimizin her yeri duble yollara, üniversitelere, hastanelere kavuştu. Emeği geçenlere devamını da talep ederek teşekkür ediyorum. Bu kıymetli eserleri sayarken her seferinde beni ayrı bir heyecan sarıyor. Bundan sonra neler yapacağız, bundan sonra insanların gönlündeki sevdaya nasıl layık oluruz?İşte bunun için ayrı bir heyecanını taşıyoruz. ”

YÜKÜMÜZÜN FARKINDAYIZ

Başer konuşmasının devamında AK Parti Yozgat Teşkilatı olarak koydukları hedefleri açıkladı. Başer, “AK Parti Yozgat yönetimi olarak hedeflerimizi açıklıyor partimizin özünde olan ilke ve proje odaklı siyaset anlayışımızı bir kez daha ilan etmek istiyorum. Birlik ve beraberliğimizi daha güçlü tutacağız. Herkesin derdine derman olmaya çalışacağız. Oturup bekleyerek değil arayıp bularak, gönülden gönüle girerek siyaset yapacağız. İlimiz için hep birlikte fikir üretecek, proje ve ilke odaklı çalışmalar yapacağız. Teşkilatlarımızı dinamik tutup gençlerimizi eğitim hayatında destekleyeceğiz. Çiftçimiz, esnafımız, sanayicimiz ve işçimizle 24 saat hemhal olacağız. İlimiz için istihdam artırıcı yatırımlar için elimizden gelen her türlü katkıyı sağlamak için çalışacağız. Her yatırımın projesi için Cumhurbaşkanı yardımcımız ve kapısı her zaman açık olan bakanımız, milletvekillerimizden destek talep edeceğiz. Yükümüzün farkındayız. 2023 öncesi daha fazla gayret göstereceğimiz dönem başlıyor” dedi.

ERDOĞAN AÇIKÇA SÖYLEDİ

AK Parti Yozgat 7. Olağan İl Kongresi’ne video konferans ile katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İl Başkanı Yusuf Başer’den daha çok gayret göstermesini istedi, Başer’de kendisine bu süreçte destek verdiği için teşekkür etti. Kongre sonunda ise delegelerin desteğini alan Yusuf Başer yeniden il başkanı seçildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir