Bütün Maçlarımız Final Havasında

Kritik maçlarımızdan birine daha çıkıyoruz. Hem ligin dibine hem de zirveye çok yakınız. Bu hafta karşılaşacağımız  Bayrampaşa maçı deyim yerindeyse ikici bir kopma noktası olacak. 3 puan aldığımız takdirde hem düşme korkusunu üzerimizden atacağız hem de play-off ümidimiz olacak. Aksi bir durumu düşünmek dahi istemiyoruz.

KAZANMAK İSTİYORUZ

“Pazar günü oynayacağımız Bayrampaşa maçını da kazanıp korkulu rüya görmekten kurtulmak istiyoruz” diyen Dr. Kazım Arslan, “Bu şekilde devam edersek play-off dahi oynayabiliriz” açıklamasında bulundu.

GÜÇ VE MORAL KAYNAĞI

Yozgatspor 1959 Futbol Kulübü Başkanı Dr. Kazım Arslan, Modafen maçı sonrasında lig ve kalan maçlarımız hakkında açıklamalarda bulundu. Arslan yaptığı açıklamada ilk olarak İstanbul’da destek veren Yozgatlılara teşekkür etti. Arslan“Öncelikle bizleri Modafen FK maçında yalnız bırakmayan İstanbul’da yaşayan Yozgatlı kardeşlerime teşekkür ediyorum. Destekleriyle takımımız için güç ve moral kaynağı oldular.”

DÖNÜM NOKTASIYDI

Arslan konuşmasında şunları söyledi: “Bu hafta geçen hafta olduğu gibi bizim için ciddi bir dönüm noktası idi. 6 puanlık 9 puanlık bir maçtı. Kopma noktasında çok şükür takımımız çok güzel bir oyunla ve hak ederek güzel bir galibiyet aldı ve Yozgat’a sevinerek geldik. İnşallah önümüzdeki hedefimiz pazar günü oynayacağımız Bayrampaşa maçını da kazanıp korkulu rüya görmekten kurtulmak istiyoruz.”

PLAY-OFF DAHİ OYNAYABİLİRİZ

“Biz baştan beri inanarak söyledik. Birilerinin beklediğinin aksine Yozgatspor inşallah küme düşmeyecektir. İnşallah eğer bu şekilde devam edersek play-off dahi oynayabiliriz. Bu da bizim ayrı bir sevincimiz olur zaten. Hedefimiz ligde kalmak başarabilirsek play-off oynamaktı. Şimdi önümüze bakıyoruz.”

KRİTİK İKİ MAÇA ÇIKIYORUZ

“İki zorlu maçımız daha var. Biri bu hafta pazar günü Yozgat’ta oynayacağımız Bayrampaşa maçı; diğeri de bir hafta sonra İstanbul’da oynayacağımız Halide Edip maçı. Bu iki maç ta bizim için çok önemli, bu takımlar düşme potasındaki takımlar ve bizim bunları mutlaka yenmemiz gerekiyor ve inşallah yeneceğiz.”

BERABER SEVİNELİM

“Bütün Yozgatlı hemşehrilerimizi hem Yozgat’taki hem de İstanbul’daki maça davet ediyorum ve bu sevinci beraber yaşayalım istiyorum. Aslında bundan sonraki bütün maçlarımızı final maçı havasında oynayacağız ve inşallah sezon sonunda hep birlikte sevineceğiz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir