ŞİMDİ DESTEK ZAMANI

ŞİMDİ DESTEK ZAMANI

Radyo Mastika, Radyo Duble ve Çamlık TV tarafından canlı yapılan ortak yayında Yozgatspor’a destek kampanyası düzenlendi. Yozgatlılar kampanyaya yoğun ilgi gösterdi. Yine takıma gönül veren Aspava Restorant’ta moral yemeği verdi. Yozgatspor Kulübü sosyal medyadan yaptığı açıklamada, destek veren herkese teşekkür etti.   

YOZGATSPOR İÇİN ORTAK YAYIN

Ligde sıralama açısından istenilen yerde bulunmayan Yozgatspor aynı zamanda ekonomik sıkıntılarında odağında. Devre arası yapılan değişiklikler sonrası geçtiğimiz hafta alınan galibiyet herkesi sevince boğmakla birlikte ilerisi için umutlandırdı. Ekonomik açıdan ise destek kampanyaları başlatıldı. “Sen de varsan Yozgatspor daha güçlü” sloganı ile Radyo Mastika, Radyo Duble ve Çamlık TV tarafından canlı yapılan ortak yayında Yozgatspor’a destek kampanyası düzenlendi. Vatandaşlar yardım kampanyasına imkanlar doğrultusunda destek verdiler.

Öte yandan ise Aspava Restaurant işletme sahibi Hikmet Çeliksoy Yozgatspor 1959 FK’nın, yönetici ve oyuncularına  Nevşehir Belediyespor maçı öncesi moral yemeği verdi.

DESTEK VERENLERE TEŞEKKÜR

Bugün Yozgatspor’dan yapılan açıklamada ise  “Canlı yayınımıza katılarak Yozgatsporumuz’a destek taahhüdünde bulunan tüm Yozgat ve Yozgatspor sevdalılarına teşekkür ediyoruz. Dilek ve beklentimiz bu taahhütlerin bir an önce yerine getirilmesidir. Arkadaşlarımız taahhütte bulunan sevenlerimizle görüşmelerini devam ettirmektedirler” denildi.

Açıklamanın devamında ise destek verenlerin isimlerine yer verildi.

“Bu akşam 17.00 itibariyle hesabımıza havale ya da EFT yaparak destek olan
Rıfat Aslanata, Yasin Özbay,
Giyasettin Yazarel, Hüseyin Yıldırım,
İsmail Güven, Doğan Kayaarslan,
Gökhan Güvendik, Selahattin Özaltay,
Aykut Kaplan, Doğan İpek,
İsmail Duman, Yasin Tanış,
Ömer Küçükkaradoğan, Murat Ergül,
Mustafa Dursun, Salih Yiğit
Bilal Bulut, Kerem Ekici,
Çağatay Uğur, Fikret Kaplan
İbrahim Güler, Osman Parlak, Ahmet Akgün,
Yozgatspor İstanbul Taraftarlar Derneği,İsmail Hakkı Akçınar
Turyap Emlak Bekir Şengül, Alper Çetin Ceviz,
Murat Ural, İhsan Karaman, Aydın Ergişi
Yozgat SERINCE çiğ köfte
Turgut Kılıçsoy, Aksaray’dan Ramazan Adak,
Serdar Özen, Mehmet Aksu, Adem Yılmazer, Kadir Zorbilmez’e
Ahmet Gülseven, Mustafa Zararsız’a
TEŞEKKÜR EDERİZ.
Sen Varsan Biz Daha Güçlüyüz…”

HEDEF NEVŞEHİR BELEDİYESİ

Bu arada Yozgatspor deplasmanda karşılaşacağı Nevşehir Belediyespor maçı hazırlıklarını ise aralıksız sürdürüyor. Teknik Direktörü Cemal Çıldır, Nazilli Belediyespor müsabakasında aldıkları galibiyet ile rahat bir nefes alıp moral kazandıklarını belirterek  ’Pazar günü deplasmanda oynayacağımız müsabakayı da kazanmak istiyoruz.” dedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir