Temennimiz Sözlerin Yerine Getirilmesidir

YOZGATSPOR’DAN AÇIKLAMA

Yozgatspor’a destek amacıyla yapılan programda şuana kadar hesaplara yatan miktarın 57 bin 675 lira olduğu açıklandı. Çamlık TV’den canlı yayınlanan programda yaklaşık 300 bin lira civarında destek sözü verilmişti.  

Yozgatspor’dan yapılan açıklamada programda emeği geçenlere teşekkür edilirken, şuana kadar toplanan miktar hakkında bilgilendirme yapıldı. Açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Yaklaşık iki hafta önce Çamlık TV canlı yayınında Yozgatsporumuz’a maddi destek amacıyla bir program düzenlenmişti.
Öncelikle bu programın yapımında, devamında emeği geçen TV yetkililerine, programı sunan kardeşlerimize ve programda verdiği sözü kısmen ya da tamamen yerine getirerek kulübümüze destek olan tüm Yozgat sevdalılarına TEŞEKKÜR ediyoruz.
Kamuoyundaki bir beklenti ve bilgi alma hakkına saygı ve yanlış anlamalara fırsat vermeme adına toplanan bağış miktarı ile ilgili bir bilgilendirme ihtiyacı hasıl olmuştur.
O gün yapılan taahhütler çok daha yüksek olmasına rağmen bugüne kadar kulübümüz hesaplarına intikal eden bağış miktarı 57.675.00 (Elli yedi bin altıyüz yetmişbeş)TL.dir.
Temenni ve beklentimiz ise sözlerin yerine getirilmesidir.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir