Yıllar Sonra Sponsor…

File İnşaat logosu, 2020-2021 futbol sezonunda TFF 3. Lig’de mücadele edecek olan temsilcimiz Yozgatspor 1959 FK’nın göğüs reklamı olarak formadaki yerini alacak. File İnşaat sahibi Nihat Kayhan, “Yozgatspor’a destek olmak Yozgatlıyım diyen herkesin yapması gereken bir görev” dedi. Yozgatspor 1959 FK Kulüp Başkanı Dr. Kazım Arslan ise “File İnşaat yeni sezonda takımımıza destek olmak adına elini taşın altına koydu” ifadelerini kullandı.  

Yozgatspor 1959 FK Başkanı Dr. Kazım Arslan uzun yıllar sonra kırmızı siyahlı ekibe sponsor olan ismin File İnşaat sahibi Nihat Kayhan olduğunu açıkladı. File İnşaat logosu temsilcimiz Yozgatspor 1959 FK’nın göğüs reklamı olarak formadaki yerini alacak.

TAKIMIMIZA DESTEK VERMEK İSTEDİK

File İnşaat sahibi Nihat Kayhan, kırmızı siyahlı ekibe katkı sağlamaktan duydukları mutluluğu dile getirerek, “Yozgatspor’a destek olmak Yozgatlıyım diyen herkesin yapması gereken bir görev. Bizde File İnşaat olarak takımımıza destek vermek adına böyle bir şey yapmak istedik. Yozgatspor’umuza destek olma gururunu yaşıyoruz. İnşallah takımımızda başarılı sonuçlar alarak bizleri gururlandıracaktır” ifadelerini kullandı.

DİĞER FİRMALARA ÖRNEK OLUR

Sponsorluk anlaşması sonrası açıklama yapan Yozgatspor 1959 FK Kulüp Başkanı Dr. Kazım Arslan’da verdikleri destekten dolayı Nihat Kayhan’a teşekkür ederek, ”Futbol takımları tribünlerde ki desteğin yanı sıra maddi desteğe de ihtiyaç duyuyor. Şehrimizde bir çok iş adamımız olmasına rağmen yıllardır takımımıza sponsor boyutunda destek veren olmamıştı. File İnşaat yeni sezonda takımımıza destek olmak adına elini taşın altına koydu. Kendilerine bu destekleri için teşekkür ediyoruz. Yozgatspor, ona destek veren tribünleri dolduran taraftarları ve destek vererek kendine güç katan iş adamlarımızla daha da iyi yerlere gelecek inşallah. İlimizde daha büyük birçok firma olmasına rağmen bu zamana kadar beklediğimiz desteği alamamıştık. Umarım bu sponsorluk diğer firmalarımıza da örnek olur ve şehrimizin takımına herkes sahip çıkar” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir