Yozgatspor’da Nihat Tinel Dönemi

Yozgatspor 1959 FK Başkanı Kazım Arslan, yeni sezonda Yozgatspor’u Nihat Tinel’in çalıştıracağını açıkladı. Yozgatspor Teknik Direktörlüğüne getirilen Nihat Tinel, Yozgatspor’dan başka bir hayal kurmadığını amacının şampiyonluk olduğunu söyledi. Sosyal medyadan da tüm kesimden Tinel’e destek mesajları yağdı.

Kulüp Başkanı Kazım Arslan, geçen sezon takımda emeği olana Fatih Kavlak ve Cemal Çıldır’a teşekkür etti. Arslan, “Yeni sezonda da arkadaşlarla yaptığımız istişareler neticesinde takımı Nihat Tinel hocamızın çalıştırmasının uygun olacağı kanaati oluştu. Dün akşam yaptığımız yönetim kurulu toplantısında Nihat Tinel Hocamızın teknik direktör olarak Harun hocamızla birlikte inşallah Yozgatspor’u bu sene sırtlayacaklar. Bizlerde başarılı olunması için elimizden geleni desteği ve gayreti göstereceğiz. Yozgatspor ümit ediyoruz ve bekliyoruz ki bu sene başarılı bir sezon geçirecek ve inşallah 2 lig hedefini beraber yakalayıp bütün Yozgatlı hemşerilerimizle birlikte sevinmiş olacağız” dedi.

HAYALİM ŞAMPİYONLUK

Yozgatspor 1959 FK’nın Teknik Direktörlüğüne getirilen Nihat Tinel, “Bana inandıkları ve güvendikleri için kendilerine minnettarım. Ben buranın çocuğuyum. Ailemdeyim. Ailemden kaçmadım ve buradayım. Yozgat taraftarının ne istediğini çok iyi biliyorum. Çünkü ben en büyük Yozgatspor taraftarıyım ve aşığıyım. Yozgatspor benim evladım, her şeyim.  Yozgatspor adı zaten bir hedeftir. Amacım tabi ki şampiyonluk. Ben Yozgatspor’dan başka bir hayal kuramadım. Sadece bir hayalim var. O da Yozgatspor ile şampiyon olmaktır. Teknik ekibimizde Harun Dişlitaş hocam, kondisyoner hocamız Fuat Mert ve kaleci hocamız Hasan Aras ile birlikte çalışacağız” diye konuştu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir