YOZGAT’IN İLK SANAL MAĞAZASI AÇILDI

Yozgat’ın Sanal Marketi Açıldı!

Yozgat’ın Milli Market Zinciri ‘Gimat Marketleri’, günümüz alış veriş teknolojisinde ‘ben de varım’ diyerek Yozgat’ın İlk Sanal Marketi Olan “www.simdikapida.com”u hizmete sundu. Gimat Marketler Zinciri Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Özışık, alışverişi insanların ayağına getiren uygulamayı hizmete sunduklarını belirterek; “Yozgat her şeyin en güzeline layıktır, bir ilki daha gerçekleştirmiş olmanın mutluluğunu yaşadığını” dedi.

Yozgat’ın İlk Sanal Mağazası www.simdikapida.com, Gimat Marketler Zinciri Güvencesi ile hizmete başladı. Marketçilik sektöründe alışverişi marketten adrese 1 saat içinde sunan sistemin alt yapısı yaklaşık 1 yıldır yürütülen titiz çalışmanın sonunda oluşturuldu.

KURBAN KESİLDİ DUA EDİLDİ

Yozgat’ın ilk sanal mağazası olan www.simdikapida.com, kurban kesimi ve edilen duaların ardından hizmete başladı.

GİMAT GÜVENCESİ İLE YİNE İLKLERE İMZA ATIYORUZ

Gimat Marketler Zinciri Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Özışık, yaptığı açıklamada; “Yozgat her şeyin en güzeline layıktır sloganıyla çıktığımız ticari serüvende yine ilklere imzamızı atıyoruz” dedi.

Özışık, sanal marketin www.simdikapida.com ismi ve Gimat güvencesi ile hizmet vermeye başladığını hatırlatarak, alışverişi insanların ayağına getirecek olan ‘sanal marketin’ hayırlı uğurlu olması temennisinde bulunarak şunları söyledi; “Kurban kesmek bizim inancımızda ve töremizde var. Sanal mağazamızı da iş yerimiz olarak görüyoruz ve kurban keserek hizmete başladık hayırlı uğurlu olmasını Cenab-ı Allah’ın yardımcı olmasını istediğimiz için. Bizim her işte kurban inancımız vardır onu da yerine getiriyoruz. Allah hayırlı eylesin” diye konuştu.

360 GÜNDÜR ÜZERİNDE ÇALIŞIYORUZ

www.simdikapida.com sanal mağazasını bir sunumla anlatan Gimat Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Furkan Özışık, yaklaşık 360 gündür üzerinde çalıştıkları sanal mağazayı hizmete sunmanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi.

TARİHİ VE SAATİ SEÇİN ADRESE ULAŞTIRALIM

Özışık; “Batı’yı incelediğimizde reel markete giriş sayısı sanal market sayısından daha az olduğunu görmekteyiz. Bizde bunu değerlendirip Yozgat’ımızda sanal mağazamızı açtık. Sanal mağazamızda önce adres bilgileriniz, kime göndereceğinizi işaret etmenizi istiyor. Sonra istediğiniz tarih, istediğiniz saatte siparişi götürüyoruz. Kapıda nakit ve kapıda kredi kartı ile ödeme kolaylığı var.

Alışverişte limit sınırımız 40 lira.

UYGULAMALARI İNDİREBİLİRSİNİZ

Uygulamalarımızı Google Play ve App Store’den indirebilirsiniz. Kullanımı kolay ve ara yüzünü o şekilde tasarladık” diye konuştu.

İDDİALIYIZ, ÜRÜN DEĞİL ZAMAN SATIYORUZ

“Biz şu konuda iddialıyız, insanlara burada ürün değil zaman satıyoruz” diyen Furkan Özışık, şunları kaydetti; “Çünkü günümüzde insanoğlunun en değerlisi olan zamanı, alışveriş ve mağazalarda kaybetmek istemiyor. Biz de kolaylık sağlayarak insanlara en doğru tabir ile zaman satıyoruz. Biz bu konuda da iddialıyız. İnsanlara ürün değil zaman satacağız. Hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum.”

İLK SİPARİŞ ÖZIŞIK’TAN

Yozgat’ın ilk sanal mağazasının alışverişini Gimat Marketler Zinciri Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Özışık yaptı. Özışık tarafından [http://www.simdikapida.com’dan]www.simdikapida.com’dan sipariş edilen ürün kısa sürede sanal mağazanın özel kuryesi tarafından ulaştırıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir